• NOVINKY
  • NOVÉ PRODUKTY
Stagg C442 SET

Stagg C442 SET

Sestava klasické 3/4 kytary a zpěvníku
Perkusní sada I.

Perkusní sada I.

Obsahuje 5 perkusních nástrojů.
Stagg TB SET, sada zvonků

Stagg TB SET, sada zvonků

Set osmi stolních zvonečků
Katalog hudebních nástrojů pro děti Stagg
James Chapman doporučuje Stagg
Hudební nástroje Stagg

Značka STAGG byla založena v roce 1995. Pod touto značkou se představují hudební nástroje vyráběné podle návrhů zkušených odborníků. Díky své vysoké kvalitě uspokojí hudební nástroje STAGG nejnáročnější požadavky každého muzikanta. Široká nabídka obsahuje nepřeberné množství hudebních nástrojů, od žesťových a dřevěných dechových nástrojů, přes všechny druhy kytar, včetně elektrických kytar a dalších strunných nástrojů, až k bubnům a perkusím.

 

Kromě hudebních nástrojů a dalšího příslušenství značka STAGG dodává i produkty spadající do kategorie hudební audio techniky např. mikrofony, konektory, kabely a další. Díky široké distribuční síti se lze s výrobky značky STAGG setkat v obchodech s hudebními nástroji po celém světě. Kvalitní hudební nástroje pro začínající i pokročilé hráče.

 

Akustické kytary, elektrické kytary a basové kytary, kytarová komba, tradiční nástroje jako housle, violy, violoncella, kontrabasy, prověřené dechové nástrojebicí, perkusní nástroje a široká nabídka příslušenství a doplňků. To vše je STAGG.

Google+

Aeto - internetové aplikace a stránky, internet marketing